SEVİL MERMER MAKİNALARI

Buradasınız: ANA SAYFAHAKKIMIZDA

 

     Mermer sektör dünyasında tecrübeli bir deneyime imza atmış Sevil Makina, kariyerini 01.10.1984 yılında Fikret SEVİ tarafından kurulmuş olup, 15.11.1996 tarihinden itibaren de şirketleşerek, faaliyetlerine büyük bir titizlilikle uzman personeli ile, sürekli gelişen ve değişen teknoloji ile paralel olarak makinalarını yenileyen Sevil Mermer, en iyi ve kaliteli hizmet sunabilmeyi kendine bir ilke haline getirmeyi amaç edinmiştir.

  Çalışmalarının öneminin bilincinde olan Sevil Mermer Makinaları, bünyesinde tahsis alınan uzman kadrosu ile yürütüğü araştırma faaliyetleri sonucunda, Almanya - Gürcistan - Rusya - Hollanda - Azerbaycan gibi dış ülkelere de ulaşmamızın gururu içersinde, koşulsuz müşteri hizmetlerini hedeflemeyle geleceğin teknoloji kapılarını aralamaktadır.

  Teknik servis ve teknik danışmanlık ekiplerimizle koşulsuz müşteri memnuniyetlerini hedefleyen Sevil Mermer Makinaları dünyanın dör bir köşesine ulaşmaktadır. 

  Sevil Mermer Makinalarıın sektöründe ilke firma olma projesine imza atmanın gururunu yaşarken daha güzelini, daha kaliteyi sunabilmek amacını nice 30. yıllara götürebilmeyi görev olarak üstleniyoruz.

  Firmamızın faaliyetlerine giren, mermer sektöründe en çok ihtiyaç duyulan mermer silim, en ebatlama, çoklu kesim, mermer yan kesme, yazı makinası, açılı yan kesmeler, kafa kesme makinalarnı üretmektedir.